Komentář: královské mimčo

U článku Kapitola 35.
Zuzy z IP 84.16.113.*** | 21.7.2016 20:01
Tak a malý Jacksoňátko s modrou krví je na světě! Anna to chuděra nebude mít lehké co do emocí. No a Albert, buď si tu možnost, že není jeho nepřipouští a nebo je to od něj taktika. Kdo chce najít podobu, najde ji, nebo to je jen snaha o zachování monarchie, kdo ví?
No a Michael se snaží být dobrý manžel, až nechutně jim to s Lisou klapalo smile Do okamžiku, kdy zaslechl o tom, že se Anně narodilo mimčo!Jsem si jistá, že Mike nebude takovej trouba,aby si tu možnost nepřipustil, že je otec a co víc, nepřestal v ní doufat a přát si to, věřím, že to neviditelné pouto bude natolik silné, že je hlas krve ho zavolá, stejně tak jeho srdce, které patří Anně i kdy vedle něj byla já nevím kdo.. Annu nenahradí a je bláhové myslet, si že ano. Jak Lisu nesnáším i tak to vydržela dlouho a jsem ráda, že odešla, ani ne tak kvůli sobě,ale kvůli Mikovi. Ten se bude trápit, to je jasný, ale má volnou cestu, zjistit, pokusit se, získat to nejcennější!

Fajn, Lisa je ze hry( pokud nebude dělat potíže)a zbývá  vyšachovat Alberta a může být Mike s Annou i když celá královská rodina bude zuřit. Miku, neboj to přebolí a vé snahy šíčit lásku, pokoj, smích to vše se ti splní,ale s Lisou to zaplať Pánbůh nebude!!!smilesmile