Komentář: Snad ??

U článku Kapitola 49.
Zuzy z IP 90.178.29.*** | 31.10.2016 09:01
Bože, já se tady rozplývala jak měsíček na hnoji, tak nádhernej a romantickej začátek, Michael se znovu Anně dvořil, vystačil mu k tomu růžový květ, pár slov , pohledů letmý dotek, že jsem si slibovala, krom rozmluvy také po strašně dlouhém čase výměnu genetických informací a zatím jsem se sakra sekla!!smile

Anna si to užívala úplně stejně a né-li víc a já s ní, úplně jsem tu Mikovu dlaň cítila jak hřeje, jak je hebká.. sakra, týrám sebe samu!smile
Pak ti otravní tanečníci a hotovo, zpět do reality..toho Erika patří zabít !smile a Sandru  tu taky, takhle pokazit tak nádhernou chvilku.
Pak ta hostina, jejich pohledy, typické královsky zdvořilé chování Anny k personálu. Až mi to připomnělo pohádky Princezna se zlatou hvězdou, jak vrchní kuchtík běhá za krásnou neznámou princeznou a snaží se jí nabídnout to nejlepší, marně♥ zatím co Mike vykoná a zná i její myšlenku a odhadne její výběr s naprostou jistotou.
Ta jejich vzpomínky, to jaká bývala Anna nedotknutelná a paličatá, vzpurná a jak jí Mike musel dobývat a ona z trucu a hecu lezla po stromech.Další výborná taktika od Mika, zasnít se, rozněžnit!smile
Pak ty jejich hypnotizují pohledy jsou příslibem, že by snad, konečně mohli........?Být spolu celou noc..  ten obraz jako by je spojoval a zároveň rozděloval stejně jako tehdy , když ho Mike od Anny dostal. Pak vysloví jen obyčejnou větu, že na Annu doma čekají  a je oheň na střeše..

Michael žárlivě vybouchne jak sopka a vše kolem v plamenech a slzách. Ten pacholek měl na sebe ještě prásknout, že jí nechal šmírovat.. Chudák  Anna, zmínka o Albertovi a pak o synovi, normálně bych mu vrazila facku, aby se vzpamatoval! Vyčítá jí něco o čem nemá páru, sám byl taky ženatý, měl milenek háfo.. a co ona? Má jistý čas, který utíká, aby mu předala to nejcennější.. jejich syna o kterém si Anna myslí, že on ví a ono zatím ne.. takové nedorozumění, protože je to chlap žárlivá a nedá jí slovo. mele a mele.
V návalu paniky za ní utíká a vlastně prozradí svůj vztah k Anně Vanesse a ta si to rozhodně nedá líbit a Anna bude mít zase jen zle, fakt bezvadný.. smile další koplikace na světě
Honička a výsledek.. Daaniel ve dveřích, možná mu měl opravdu jednu vrazit, nebo mu dát ledovou sprchu za to co udělal..
Anna ve dveřích, bez maskování, zraněná, snad Mike vychladl, snad mu Anna řekne o jejich synovi a tedy o důvodu její cesty.. snad, ti dva dokážou své city naplnit a konečně si je vyjasnit i když je cítí navzájem s toho druhého..

Hořím zvědavostí a lačním po dalším díle. smile