Komentář: Ach, ty vzpomínky!♥

U článku Kapitola 39.
Zuzy z IP 84.16.113.*** | 23.8.2016 22:39
Tak už jsem chtěla jít spát, alecopak můžu, když nový díl tu? smile Bylo to děsně smutý,dojemný, rve mi to smile při představě jak musel trpět Mike a Anna a navícMike opravdu věří, že ten maličký už není ato ještě neví..? Ach Bože, pak to jejich setkáním byť by to byla kondlence, setkal se s ní, držel jí za ruku.. a pak všechny ty krásné vzpomínky, měla jsem se co držet, abych nezačalasmile Jak Lisu nesnáším, dneska siu mě vylepšila morální kredit, byla skutečně Mikovi oprou a já jí byl vděčná( fuj, nikd yjsem tohle napsat nechtěla!smile a pak ta chrápající Liz ......smilesmilesmilesmile ta mě dostala, ta nemusí dělat vůbec nic a je heppy !
Ale sakra co ta Vanessa?? Bože já snesu v Mikově přítomnosti jen Elizabeth, nic nehrozí, že by po němvyjela, ale tahle modrooká blondýna mě sejří a to je o ní zmínka krátce, tuším, že tam bude prudit místo Lisy a dělat si nároky na Mika, tak bacha ty důro blonďatá.... chybí mi tu smajlík s bejsbolovkou !!!! Už jn za to, že by si zasloužil facku, tak holčičko bacha, nebo na tě vletím a budeš zmalovaná jak velikonoční vejce  smile ..smile
No a jak jinak, Mike se ze své bolesti v srdci vyzpíval a vyznal v nádherné písni, které se zrodila v bolesti v jeho smilealespoň, nějaké pozitivum.

No a stejně teď nezaberu a bude mi to šrotovat ...... další dílsmilesmilesmilesmile